Şirketimiz 1999 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Gaziantep ve Bölgesinde Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemlerinde başarılı birçok projeye imza atmıştır. Amacımız bölgemizdeki merkezi iklimlendirme alanında başarılı olmaktır.


Kevser İklimlendirme olarak BOSCH, BUDERUS ve ISISAN gibi katma değerli ürünlerin satış, servis, bakım ve onarımı yapmaktayız. Genç ve Dinamik Ekimizle siz değerli müşterilerimize uygun ve kaliteli çözümler sunmaktayız.


Kevser İklimlendirme olarak etik değerleri her zaman ön planda tutmuştur ve ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz. Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız.

Vizyonumuz
İlk Tercih Olmak, Müşterilerimizin, çalısanlarımızın İLK TERCİH'i olmak.Daha kaliteli üst düzeyde servis imkanı vererek bölgemezde büyümeyi sağlamak.
Misyonumuz
Bölgemizde en çok arzu edilen markalarımızla en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Fonksiyonel yenilikleri olan yüksek kaliteli ürünler üreterek tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırırız. En rekabetçi ve yüksek kaliteli dağıtım kanalı ve servis ağı ile ürünlerimizin hizmetinin sağlarız.
Kevser İklimlendirme
Kevser İklimlendirme
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Kevser İklimlendirme
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
07:12